O klubie

Karate tradycyjne jest sztuką samoobrony bez użycia broni. Opiera się na maksymalnym wykorzystaniu możliwości całego ciała. Ćwiczący uzyskuje pewność siebie, opanowanie i umiejętność samoobrony.

Karate może nauczyć się każdy, niezależnie od wieku i siły fizycznej. Uprawianie tej sztuki powoduje, iż pozbywamy się nieprawidłowych nawyków nabytych na skutek trybu życia właściwego współczesnej cywilizacji. Należą do nich wady postawy, upośledzenia aparatu ruchowego oraz oddechowego. Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych.

b_250_200_16777215_00_images_plakatwww.jpg

Jak zacząć?

Jak zacząćCo zrobić, aby zostać członkiem klubu? Więcej w rozwinięciu.

O klubie

O klubie Naszym celem jest propagowanie oryginalnego japońskiego karate, czyli karate tradycyjnego.
Karate może nauczyć się każdy...

Czym jest karate?

Czym jest karate?Poprzez karate tradycyjne człowiek zyskuje środki do poszerzenia i pogłębienia swych zdolności fizycznych i umysłowych.