Jak zacząć?

Na zajęcia można zapisać się telefonicznie, zachęcamy jednak do tego, by przyjść na trening osobiście i obejrzeć zajęcia (jest gdzie usiąść) oraz wziąć udział w treningu "na próbę". Po treningu można porozmawiać z instruktorem, który wyjaśni ewentualne wątpliwości.

Na trening prosimy zabrać sportowe ubranie (koszulka i spodenki) oraz wodę. Na sali ćwiczymy boso, dobrze jest więc również mieć ze sobą klapki, żeby nie nanieść brudu z szatni na matę.

Osoby, które zdecydują się na rozpoczęcie treningów zobowiązane są zapoznać się z regulaminem klubu, oraz złożyć u instruktora (w terminie 14 dni) wypełnioną, podpisaną deklarację członkowską a także dostarczyć zaświadczenie lekarskie dot. zdolności do uprawiania sportów (najlepiej z Poradni Medycyny Sportowej).

Jak zacząć?

Jak zacząćCo zrobić, aby zostać członkiem klubu? Więcej w rozwinięciu.

O klubie

O klubie Naszym celem jest propagowanie oryginalnego japońskiego karate, czyli karate tradycyjnego. 
Karate może nauczyć się każdy...

Czym jest karate?

Czym jest karate?Poprzez karate tradycyjne człowiek zyskuje środki do poszerzenia i pogłębienia swych zdolności fizycznych i umysłowych.

Informujemy także, że ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookie, które zapisywane są w Państwa przeglądarce internetowej. Więcej informacji zawiera się w zakładce Polityka prywatności

Akceptuję