karate tradycyjne karate tradycyjne karate tradycyjne karate tradycyjne

VI PUCHAR ŚW. MIKOŁAJA

    GRAD medali zdobyli nasi podopieczni podczas Turnieju Mikołajkowego, który odbył się 1 grudnia w Zamościu. Wszyscy nasi karatecy spisali się znakomicie, dzięki organizatorom wszyscy super się bawiliśmy i wracaliśmy w extra nastrojach. W turnieju udział wzięło 23 naszych podopiecznych, którzy łącznie zdobyli 13 medali.

     Najlepsza okazała się Magdalena Miazga zdobywając złoto. Srebrne medale zdobyli Szymon Rzeszotek i Leszek Jahns. Brąz natomiast wywalczyli Hanna Filiks, Błażej Sarnecki, Maksym Cuch, Patryk Sągała, Natalia Miłosz, Alicja Grudka, Maciej Miszczak, Kornelia Kapusta, Nikola Jeżewska, Łukasz Stoń. Doskonale spisali się również pozostali karatecy: Alicja Filipek, Zuzanna Sągała, Brajan Sągała, Jóźwik Maciej, Dawid Całka, Ludwik Grudka, Paweł Bogusz, Szymon Henrykowski, Maciej Piros oraz Klaudia Drachal. Z powodu choroby udziału nie mogli wziąć Viktoria Kurzep i Andrzej Głodek - życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. 

     Imprezę uświetniła obecność Św. Mikołaja oraz dużo wylosowanych przez naszych zawodników nagród. Wszyscy otrzymali medale i paczki. Najważniejsza była dobra zabawa za co dziękujemy organizatorom. Wszystkim zawodnikom dziękujemy oraz życzymy sukcesów w kolejnych turniejach. Więcej o turnieju można znaleźć TUTAJ.

 

b_250_200_16777215_00_images_20181201_151720.jpg

Jak zacząć?

Jak zacząćCo zrobić, aby zostać członkiem klubu? Więcej w rozwinięciu.

O klubie

O klubie Naszym celem jest propagowanie oryginalnego japońskiego karate, czyli karate tradycyjnego. 
Karate może nauczyć się każdy...

Czym jest karate?

Czym jest karate?Poprzez karate tradycyjne człowiek zyskuje środki do poszerzenia i pogłębienia swych zdolności fizycznych i umysłowych.

Informujemy także, że ta strona internetowa wykorzystuje pliki cookie, które zapisywane są w Państwa przeglądarce internetowej. Więcej informacji zawiera się w zakładce Polityka prywatności

Akceptuję